lip 30

Szanowni Państwo,

Relacja z Transpoloniii Wschód rodzi się niestety w bólach. Ból powodują problemy techniczne, które dla mnie – zupełnego amatora w dziedzinie www są trudne do przeskoczenia. Dzisiaj w końcu po kilku dniach kombinowania, męczenia zwojów i rzucania kobietami nienajcięższych obyczajów osiągnąłem efekt, który w zasadzie odpowiada moim założeniom – tabelka po prawej stronie, gdzie docelowo ma być umieszczony opis trasy każdego odcinka. Pozostaje tylko powalczyć z formatowaniem tekstu, tak aby tekst w tabelce odróżniał się od tekstu zasadniczego. Ale to już powinno być prostsze.

Progress w każdym bądź razie jest

link do strony: http://www.pofajrancie.pl/?page_id=95

Autor Rafał Hyrycz

lip 23

Prace nad „Moją Ukrainą 2010” zostały zakończone.

Efekt końcowy można zobaczyć tutaj:  http://www.pofajrancie.pl/?page_id=98 

Informuję, ze w związku z tym faktem wpisy dotyczące Ukrainy zostaną usunięte – relacja będzie dostępna wyłącznie na stronie.

Od przyszłego tygodnia zaczynam dłubanie przy długo wyczekiwanej Transpolonii Wschód – od której to wszystko tak naprawdę się zaczęło.

Autor Rafał Hyrycz

lip 15

Szanowni Państwo,

W temacie tworzenia i edytowania stron internetowych muszę stwierdzić jedno: jestem wyjątkowo oporny na wiedzę 🙂 Niemniej jednak opanowałem trudną sztukę opływania obrazka tekstem – a to już jakoś wpływa pozytywnie na wizerunek strony. A skoro tak to jedziemy dalej.

No

🙂

Efekty można zobaczyć tutaj: http://www.pofajrancie.pl/?page_id=98

Autor Rafał Hyrycz